LEGO 71819 Ninjago Świątynia Smoczego Kamienia

Nazwa angielska
LEGO Dragon Stone Shrine
Numer zestawu
71819
Seria
LEGO Ninjago
Liczba klocków
1212
Liczba minifigurek
6
Rok wydania
2024
Aktualnie najniższa cena
Sprawdź aktualną cenę
Cena katalogowa
569,99 zł
Grupa wiekowa
13+

Klocki LEGO 71819 Ninjago Świątynia Smoczego Kamienia

LEGO 71819 Ninjago Świątynia Smoczego Kamienia

Chłopcy i dziewczynki w wieku od 13 lat odkryją nowy wymiar kreatywności dzięki fascynującemu zestawowi LEGO® NINJAGO® Świątynia Smoczego Kamienia (71819). To nie tylko zestaw klocków – to magiczna kraina, w której dzieci mogą budować, bawić się i urządzać niekończące się przygody. Świątynia Smoczego Kamienia to nie tylko model do zabawy, to również efektowny element dekoracyjny, który z dumą zagości na półce lub stoliku nocnym.

Wśród interaktywnych cech znajduje się ruchomy kamienny smok, który podczas bitwy przesuwa się z boku na bok, wodospad otaczający malownicze kwitnące drzewo wiśniowe, biblioteka pełna tajemnic w postaci zwojów, książek i eleganckiego serwisu do herbaty. Dodatkowo, po wciśnięciu odpowiednich książek, odkryjesz sekretny pokój, ukryty w sercu biblioteki.

Zestaw zawiera aż sześć realistycznych minifigurek postaci NINJAGO, w tym Mistrza Lloyda z imponującym kosturem, Mistrza Wua z majestatyczną włócznią, Nyę uzbrojoną w dwie katany i sztylety sai, Kaida z dwoma katanami i mieczem, Euphrasię z efektownym kosturem oraz Lorda Rasa ze śmiertelnym młotem. Dzieci mają w rękach wszystko, co potrzebne do rozpoczęcia ekscytujących bitew ninja.

  • Zestaw ze Świątynią Smoczego Kamienia to nie tylko zestaw klocków – to wejście do magicznego świata ninja, który ożywa w rękach dzieci w wieku od 13 lat.
  • Każdy element tego imponującego zestawu LEGO® NINJAGO® stworzony jest po to, aby dostarczyć niezapomniane chwile rozrywki i kreatywności.
  • Z ruchomym kamiennym smokiem, malowniczym wodospadem, kwitnącym drzewem wiśniowym, pełną tajemnic biblioteką, a także sekretnym pokojem otwierającym się po przyciśnięciu książek, każdy element tego zestawu to powód do ekscytacji.
  • Sześć minifigurek postaci NINJAGO® dodaje wyrazistości i autentyczności, umożliwiając dzieciom odtwarzanie ulubionych scen z drugiego sezonu serialu telewizyjnego NINJAGO Powstanie smoków.
  • Ten zestaw nie tylko rozwija kreatywność, ale także staje się niezapomnianym prezentem urodzinowym dla małych ninja w wieku od 13 lat.
  • Zestaw zawiera intuicyjne instrukcje budowania, a dzięki aplikacji LEGO® Builder, proces budowy staje się jeszcze bardziej ekscytujący, rozwijając jednocześnie umiejętności.
  • Odkryj więcej przygód ninja, sprawdzając inne zestawy NINJAGO® (sprzedawane osobno) z smokami, mechami i dojo.
  • Ten 1212-elementowy zestaw ma imponujące wymiary – 22 cm wysokości, 17 cm szerokości i 29 cm głębokości, co sprawia, że staje się centralnym punktem każdej kolekcji fanów NINJAGO®.

LEGO Ninjago 71819 Świątynia Smoczego Kamienia

Zestaw LEGO 71819 Świątynia Smoczego Kamienia z serii LEGO Ninjago składa się z 1212 elementów. Katalogowa premiera LEGO 71819 to 2024 rok, a sugerowana cena w katalogu to 569,99 złotych. Zestaw LEGO 71819 Świątynia Smoczego Kamienia zalecany jest jako LEGO dla 13 latka. Zestaw LEGO 71819 dostępny jest również pod nazwą LEGO Dragon Stone Shrine.

Specyfikacja zestawu LEGO 71819 Ninjago Świątynia Smoczego Kamienia

Nazwa polskaLEGO Świątynia Smoczego Kamienia
Nazwa angielskaLEGO Dragon Stone Shrine
Numer zestawu71819
Seria LEGO Ninjago
Liczba klocków1212
Liczba minifigurek6
Rok wydania2024
Data premiery1 marca 2024
Data wycofania-
Aktualnie najniższa cenaSprawdź cenę
Cena katalogowa569,99 zł
Grupa wiekowa13+
Opakowanie
Liczba w opakowaniu zbiorczym-
Waga opakowania (g)-
Wymiary opakowania (cm)-
Wymiary złożonego zestawu (cm)-

Instrukcja LEGO 71819 Ninjago Świątynia Smoczego Kamienia

Instrukcja LEGO 71819 Świątynia Smoczego Kamienia PDF znajduje się na oficjalnej stronie LEGO. Aby łatwiej znaleźć instrukcję budowania, warto skorzystać z wyszukiwarki na stronie LEGO wpisując numer zestawu 71819. Jeżeli nie ma instrukcji na polskiej stronie LEGO, można sprawdzić angielską stronę LEGO wpisując LEGO 71819 instruction lub zainstalować bezpłatną aplikację LEGO Builder.

Katalog LEGO 2024

LEGO Świątynia Smoczego Kamienia to zestaw, który dostępny jest w katalogu LEGO 2024. Jeżeli szukasz podobnych zestawów do LEGO 71819 Świątynia Smoczego Kamienia, sprawdź inne klocki z serii LEGO Ninjago.