LEGO 10318 ICONS Concorde

Nazwa angielska
LEGO Concorde
Numer zestawu
10318
Seria
LEGO ICONS
Liczba klocków
2083
Liczba minifigurek
-
Rok wydania
2023
Aktualnie najniższa cena
Sprawdź aktualną cenę
Cena katalogowa
949,99 zł
Grupa wiekowa
18+

Klocki LEGO 10318 ICONS Concorde

LEGO 10318 ICONS Concorde

Wzbogać swoje życie o wyjątkową podróż, budując zestaw konstrukcyjny LEGO® Icons Concorde (10318) przeznaczony dla dorosłych. Zanurz się w relaksującym procesie tworzenia dokładnej repliki najsłynniejszego pasażerskiego samolotu naddźwiękowego.

Niezrównana dbałość o detale

Lego z dumą prezentuje model odrzutowca, który wiernie odwzorowuje angielsko-francuski oryginał. Replika posiada odchylany dziób, działające podwozie, wysuwane tylne koło, skrzydła typu delta z ruchomymi sterami wysokości oraz odchylane górne i dolne stery. Co więcej, łatwo dostępna część z fotelami oraz stojak umożliwiający ustawienie samolotu w trybach lotu, startu lub lądowania, to detale, które zadowolą każdego pasjonata.

Zrelaksuj się za sterami własnego Concorde’a

Zafunduj sobie chwilę wytchnienia z tym kolekcjonerskim zestawem, idealnym prezentem dla miłośników Concorde’a i modeli samolotów. Odkryj inspirującą ofertę zestawów LEGO dla dorosłych i podaruj sobie niepowtarzalne doświadczenie konstrukcyjne.

  • Odkryj relaksującą podróż, budując zestaw LEGO® Icons Concorde (10318) dla dorosłych.
  • Co znajdziesz w pudełku? – Wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć szczegółową replikę LEGO® Concorde’a – najsłynniejszego pasażerskiego samolotu naddźwiękowego na świecie.
  • Niesamowite funkcje – Model samolotu wyposażony jest w odchylany dziób, działające podwozie, wysuwane tylne koło, skrzydła typu delta z ruchomymi sterami wysokości oraz górne i dolne stery na zawiasach. Dodatkowo zawiera realistyczną część z fotelami.
  • Stwórz i pokaż – Ten kolekcjonerski model posiada podstawkę ekspozycyjną, która pozwala ustawić samolot w trybie lotu, startu lub lądowania, czyniąc go idealnym elementem dekoracyjnym.
  • Perfekcyjny prezent – Podaruj zestaw LEGO® Icons dorosłym fanom Concorde’a i modeli samolotów, zapewniając im unikalne i satysfakcjonujące doświadczenie budowania.
  • Cyfrowe instrukcje – Aplikacja LEGO® Builder zawiera cyfrową wersję instrukcji, co czyni proces budowy jeszcze bardziej intuicyjnym i przyjemnym.
  • Imponujące wymiary – Model mierzy 15 cm wysokości, 105 cm długości i 43 cm szerokości, co sprawia, że jest wyjątkowo okazały i szczegółowy.
  • Zrelaksuj się i ciesz budowaniem – Model Concorde’a pochodzi z serii zaawansowanych zestawów LEGO® dla dorosłych, które są stworzone z myślą o relaksie i satysfakcji z budowy.

LEGO ICONS 10318 Concorde

Zestaw LEGO 10318 Concorde z serii LEGO ICONS składa się z 2083 elementów. Katalogowa premiera LEGO 10318 to 2023 rok, a sugerowana cena w katalogu to 949,99 złotych. Zestaw LEGO 10318 Concorde zalecany jest jako LEGO dla dorosłych. Zestaw LEGO 10318 dostępny jest również pod nazwą LEGO Concorde.

Specyfikacja zestawu LEGO 10318 ICONS Concorde

Nazwa polskaLEGO Concorde
Nazwa angielskaLEGO Concorde
Numer zestawu10318
Seria LEGO ICONS
Liczba klocków2083
Liczba minifigurek-
Rok wydania2023
Data premiery4 września 2023
Data wycofania-
Aktualnie najniższa cenaSprawdź cenę
Cena katalogowa949,99 zł
Grupa wiekowa18+
Opakowanie
Liczba w opakowaniu zbiorczym-
Waga opakowania (g)-
Wymiary opakowania (cm)-
Wymiary złożonego zestawu (cm)15 x 105 x 43

Instrukcja LEGO 10318 ICONS Concorde

Instrukcja LEGO 10318 Concorde PDF znajduje się na oficjalnej stronie LEGO. Aby łatwiej znaleźć instrukcję budowania, warto skorzystać z wyszukiwarki na stronie LEGO wpisując numer zestawu 10318. Jeżeli nie ma instrukcji na polskiej stronie LEGO, można sprawdzić angielską stronę LEGO wpisując LEGO 10318 instruction lub zainstalować bezpłatną aplikację LEGO Builder.

Katalog LEGO 2023

LEGO Concorde to zestaw, który dostępny jest w katalogu LEGO 2023. Jeżeli szukasz podobnych zestawów do LEGO 10318 Concorde, sprawdź inne klocki z serii LEGO ICONS.