LEGO 10313 ICONS Bukiet z polnych kwiatów

Nazwa angielska
LEGO Wild Flower Bouquet
Numer zestawu
10313
Seria
LEGO ICONS
Liczba klocków
939
Liczba minifigurek
-
Rok wydania
2023
Aktualnie najniższa cena
Sprawdź aktualną cenę
Cena katalogowa
249,99 zł
Grupa wiekowa
18+

Klocki LEGO 10313 ICONS Bukiet z polnych kwiatów

LEGO 10313 ICONS Bukiet z polnych kwiatów

Obdarowywanie i otrzymywanie kwiatów zawsze przynosi radość, a model LEGO® Icons Bukiet z polnych kwiatów (10313) nadaje tej ponadczasowej przyjemności nowy wymiar kreatywności. Dlaczego więc nie uczcić kolejnej wyjątkowej okazji, wysyłając komuś bliskiemu kwiaty, które nigdy nie przekwitną i nie wymagają podlewania?

Zobacz, jak rozwija się kreatywność

Ten złożony z precyzyjnych klocków LEGO bukiet z polnych kwiatów zawiera osiem różnych gatunków kwiatów na regulowanych łodygach. Zarówno początkujący floryści, jak i miłośnicy kwiatów, mogą poświęcić wiele godzin na konstruowanie i odkrywanie kwiatów inspirowanych chabrami, lawendą, makami walijskimi, trybulą leśną, paprocią skórzastą, gerberami, ostróżkami i łubinem. Po ukończeniu modelu kwiatów LEGO można umieścić w ulubionym wazonie, tworząc piękną ozdobę, która zasiewa ziarno radości w każdym pomieszczeniu.

Rośliny zrobione z roślin

Ten zestaw stanowi część rewolucyjnej botanicznej kolekcji LEGO dla dorosłych i zawiera elementy wykonane z plastiku pochodzącego z roślin, pozyskanego z trzciny cukrowej ze źródła zrównoważonego.

  • Niech Twoja kreatywność rozkwita – zbuduj i postaw jako ozdobę realistyczny model LEGO® Icons Bukiet z polnych kwiatów (10313) dzięki temu porywającemu projektowi dla dorosłych. Uwaga: zestaw nie zawiera wazonu.
  • Stwórz kwiatową kompozycję – w zestawie znajdziesz 16 pojedynczych łodyg, które można ustawiać, dostosowując wysokość kwiatów i eksperymentując z różnymi kompozycjami.
  • Ożyw wnętrza – po ukończeniu budowania bukietu, możesz umieścić go w wazonie jako uroczą dekorację.
  • Prezent dla miłośników kwiatów – dzięki modelowi LEGO® Icons Bukiet z polnych kwiatów floryści i pasjonaci kwiatów mogą rozwijać swoją miłość do roślin, tworząc jednocześnie piękne arcydzieło.
  • Stwórz większy bukiet – ten zestaw można łączyć z modelem LEGO® Icons Bukiet kwiatów (10280), aby stworzyć jeden ogromny bukiet lub dwie różne kompozycje.
  • Wymiary – łodygi posiadają zróżnicowane długości. Na przykład prostą łodygę ostróżki mierzy się na 47 cm wysokości.
  • Rośliny zrobione z roślin – ten zestaw to część botanicznej kolekcji LEGO, zawierający elementy wykonane z plastiku pochodzącego z roślin, pozyskiwanego z trzciny cukrowej ze źródła zrównoważonego.
  • Cyfrowe instrukcje budowania – aplikacja LEGO® Builder zawiera cyfrową wersję instrukcji montażu dołączonych do tego modelu.

LEGO ICONS 10313 Bukiet z polnych kwiatów

Zestaw LEGO 10313 Bukiet z polnych kwiatów z serii LEGO ICONS składa się z 939 elementów. Premiera LEGO 10313 miała miejsce w 2023 roku, a sugerowana cena w dniu premiery wynosiła 249,99 zł złotych. Zestaw LEGO 10313 Bukiet z polnych kwiatów zalecany jest jako LEGO dla dorosłych. Zestaw LEGO 10313 dostępny jest również pod nazwą LEGO Wild Flower Bouquet.

Specyfikacja zestawu LEGO 10313 ICONS Bukiet z polnych kwiatów

Nazwa polskaLEGO Bukiet z polnych kwiatów
Nazwa angielskaLEGO Wild Flower Bouquet
Numer zestawu10313
Seria LEGO ICONS
Liczba klocków939
Liczba minifigurek-
Rok wydania2023
Data premiery1 lutego 2023
Data wycofania-
Aktualnie najniższa cenaSprawdź cenę
Cena katalogowa249,99 zł
Grupa wiekowa18+
Opakowanie
Liczba w opakowaniu zbiorczym-
Waga opakowania (g)-
Wymiary opakowania (cm)-
Wymiary złożonego zestawu (cm)-

Instrukcja LEGO 10313 ICONS Bukiet z polnych kwiatów

Instrukcja LEGO 10313 Bukiet z polnych kwiatów PDF znajduje się na oficjalnej stronie LEGO. Aby łatwiej znaleźć instrukcję budowania, warto skorzystać z wyszukiwarki na stronie LEGO wpisując numer zestawu 10313. Jeżeli nie ma instrukcji na polskiej stronie LEGO, można sprawdzić angielską stronę LEGO wpisując LEGO 10313 instruction lub zainstalować bezpłatną aplikację LEGO Builder.

Katalog LEGO 2023

LEGO Bukiet z polnych kwiatów to zestaw, który dostępny jest w katalogu LEGO 2023. Jeżeli szukasz podobnych zestawów do LEGO 10313 Bukiet z polnych kwiatów, sprawdź inne klocki z serii LEGO ICONS.