POPULARNE ZESTAWY

Klocki LEGO psy

W tej kategorii znajdziesz najnowsze zestawy klocków LEGO psy. Dzięki porównywarce klocków, bez problemu wybierzesz najtaniej LEGO psy wśród setek zestawów i ofert sklepów.

Zestawy LEGO z psami

Kategoria LEGO psy oferuje szeroką gamę zestawów klocków, które pozwalają na zbudowanie uroczych i realistycznych psów różnych ras. Znajdziesz tu zarówno proste modele idealne dla początkujących budowniczych, jak i bardziej skomplikowane zestawy, które zapewnią wyzwanie nawet doświadczonym fanom LEGO. Zbuduj psy z LEGO zarówno do zabawy jak i jako zestawy kolekcjonerskie do ustawienia na półce.

Zestawy LEGO z psami dla każdego

Klocki LEGO psy to idealny prezent dla dzieci w każdym wieku. Maluchy pokochają proste zestawy z dużymi elementami, pozwalające zbudować proste figurki piesków LEGO. Starsze dzieci mogą zmierzyć się z bardziej skomplikowanymi modelami, odwzorowującymi popularne rasy psów. Duża ilość zestawów zawierających figurki piesków jest seria Friends. Wybierając LEGO Friends z psem, gwarantujesz dziecku wiele godzin wspaniałej zabawy.

Innymi seriami klocków, gdzie występują czworonogi są City, BrickHeadz, Creator oraz Duplo. Zestawy LEGO Duplo z psem to dobra opcja dla najmłodszych fanów zarówno czworonożnych przyjaciół jak i budowania z klocków. Dla starszych dzieci i chłopców od 5 roku życia, dedykowane są klocki z psem LEGO City. Natomiast zaawansowane konstrukcje psów LEGO znajdziemy w seriach BrickHeadz oraz Creator.

Psy z LEGO a wielkość zestawów

Wśród zestawów LEGO z psami znajdziesz zarówno pojedyncze figurki, jak i bardziej rozbudowane zestawy, np. z budynkiem psiego przedszkola, sklepu zoologicznego lub weterynaryjnego. Klocki LEGO z psem to nie tylko świetna zabawa, ale również doskonała okazja do nauki o psach i ich pielęgnacji. Dzieci mogą poznać różne rasy psów, ich potrzeby i zwyczaje.

Wśród klocków LEGO z psami znaleźć możemy zarówno małe zestawy LEGO jak saszetki, jak i również średnie zestawy i duże zestawy LEGO z czworonogami. Bez względu na wysokość kwoty przeznaczoną na klocki, każdy znajdzie idealny zestaw dla siebie.

Psiaki LEGO to kreatywna zabawa bez granic

LEGO pieski to nie tylko figurki do zabawy. Możesz z nich tworzyć fantastyczne historie, budować psie wyścigi, tory przeszkód, a nawet wystawę psów. Psy LEGO to gwarancja godzin kreatywnej zabawy dla całej rodziny. Ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia.