LEGO 60434 City Stacja kosmiczna i stanowisko startowe rakiety

Nazwa angielska
LEGO Space Base and Rocket Launchpad
Numer zestawu
60434
Seria
LEGO City
Liczba klocków
1422
Liczba minifigurek
6
Rok wydania
2024
Aktualnie najniższa cena
Sprawdź aktualną cenę
Cena katalogowa
649,99 zł
Grupa wiekowa
8+

Cena LEGO 60434 City Stacja kosmiczna i stanowisko startowe rakiety

Klocki LEGO 60434 City Stacja kosmiczna i stanowisko startowe rakiety

LEGO 60434 City Stacja kosmiczna i stanowisko startowe rakiety

Zestaw LEGO® City Stacja kosmiczna i stanowisko startowe rakiety (60434) to nie tylko zestaw klocków – to ekscytująca podróż w kosmos dla ośmiolatków i starszych dzieci. Wznosząca się ponad głównym sektorem, sterownia i wieża z dźwigiem zapewniają niezapomniane przygody. Otwierający się dostęp do karuzeli z naukowym laboratorium i strefą przekąsek to tylko początek.

W skład zestawu wchodzi nie tylko statek kosmiczny, stanowisko startowe i pojazd budowlany, ale także malownicza scenka z planetą, zdobiona zabawkowymi kryształami energetycznymi i roślinnością. A to jeszcze nie koniec – zestaw uzupełniają minifigurki członków załogi kosmicznej, figurki robota i dwóch kosmitów, dodając elementy do pomysłowego odgrywania ról.

Dzieci będą zachwycone intuicyjną aplikacją LEGO Builder, która poprowadzi je przez fascynującą podróż z budowaniem. Dzięki możliwości powiększania, obracania i oglądania modeli w 3D z każdej strony, proces tworzenia staje się jeszcze bardziej ekscytujący.

Zestawy kosmiczne LEGO City nie tylko dostarczają realistycznych pojazdów i szczegółowych budynków, ale również inspirujące postacie, które skłaniają do niekończącej się twórczej zabawy. Ta rakieta posiada specjalną kosmiczną śluzę powietrzną, którą można łączyć z innymi kompatybilnymi zestawami LEGO City (dostępnymi osobno), aby doświadczyć jeszcze bardziej fantastycznych przygód!

  • Zestaw badawczy kosmosu LEGO® City – Stacja kosmiczna i stanowisko startowe rakiety dla dzieci powyżej ośmiu lat to nie tylko zestaw klocków; to właściwie nieograniczona przestrzeń do zabawy w kosmos.
  • Zestaw zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby zbudować pełnoprawną bazę kosmiczną, wyposażoną w obrotowy dźwig wieżowy, statek kosmiczny, stanowisko startowe, ciężarówkę, scenkę z planetą oraz sześć minifigurek, figurki robota i dwóch kosmitów. To prawdziwa gratka dla fanów statków kosmicznych i kreatywnej zabawy.
  • Dzieci będą zachwycone obsługą dźwigu wieżowego, otwieraniem bazy, aby dostać się do karuzeli ze sprzętem, szczegółowego laboratorium naukowego i strefy rekreacyjnej.
  • Cyfrowe instrukcje poprowadzą małego konstruktora przez fascynujący świat budowy za pomocą aplikacji LEGO® Builder 3D. Dzięki temu dzieci mogą podglądać modele w trójwymiarze podczas samego procesu tworzenia.
  • To nie tylko zestaw klocków – to prezent dla miłośników kosmosu w wieku powyżej ośmiu lat. Rakieta kosmiczna w zestawie posiada kosmiczną śluzę powietrzną, umożliwiającą połączenie z innymi kompatybilnymi zestawami kosmicznymi (sprzedawanymi osobno).
  • Zestawy kosmiczne LEGO® City to gwarancja nieograniczonej zabawy. Realistyczne pojazdy, szczegółowe budynki i inspirujące postacie łączą fantazję z rzeczywistością.
  • Ta baza kosmiczna z dźwigiem to prawdziwe arcydzieło z 1422 elementów, mające imponujące wymiary – 33 cm wysokości, 19 cm szerokości i 29 cm głębokości.

LEGO City 60434 Stacja kosmiczna i stanowisko startowe rakiety

Zestaw LEGO 60434 Stacja kosmiczna i stanowisko startowe rakiety z serii LEGO City składa się z 1422 elementów. Katalogowa premiera LEGO 60434 to 2024 rok, a sugerowana cena w katalogu to 649,99 złotych. Zestaw LEGO 60434 Stacja kosmiczna i stanowisko startowe rakiety zalecany jest jako LEGO dla 8 latka. Zestaw LEGO 60434 dostępny jest również pod nazwą LEGO Space Base and Rocket Launchpad.

Specyfikacja zestawu LEGO 60434 City Stacja kosmiczna i stanowisko startowe rakiety

Nazwa polskaLEGO Stacja kosmiczna i stanowisko startowe rakiety
Nazwa angielskaLEGO Space Base and Rocket Launchpad
Numer zestawu60434
Seria LEGO City
Liczba klocków1422
Liczba minifigurek6
Rok wydania2024
Data premiery1 stycznia 2024
Data wycofania-
Aktualnie najniższa cenaSprawdź cenę
Cena katalogowa649,99 zł
Grupa wiekowa8+
Opakowanie
Liczba w opakowaniu zbiorczym-
Waga opakowania (g)-
Wymiary opakowania (cm)-
Wymiary złożonego zestawu (cm)33 x 19 x 29

Instrukcja LEGO 60434 City Stacja kosmiczna i stanowisko startowe rakiety

Instrukcja LEGO 60434 Stacja kosmiczna i stanowisko startowe rakiety PDF znajduje się na oficjalnej stronie LEGO. Aby łatwiej znaleźć instrukcję budowania, warto skorzystać z wyszukiwarki na stronie LEGO wpisując numer zestawu 60434. Jeżeli nie ma instrukcji na polskiej stronie LEGO, można sprawdzić angielską stronę LEGO wpisując LEGO 60434 instruction lub zainstalować bezpłatną aplikację LEGO Builder.

Katalog LEGO 2024

LEGO Stacja kosmiczna i stanowisko startowe rakiety to zestaw, który dostępny jest w katalogu LEGO 2024. Jeżeli szukasz podobnych zestawów do LEGO 60434 Stacja kosmiczna i stanowisko startowe rakiety, sprawdź inne klocki z serii LEGO City.