LEGO 60371 City Parking dla pojazdów uprzywilejowanych

Nazwa angielska
LEGO Emergency Vehicles HQ
Numer zestawu
60371
Seria
LEGO City
Liczba klocków
706
Liczba minifigurek
5
Rok wydania
2023
Aktualnie najniższa cena
Sprawdź aktualną cenę
Cena katalogowa
299,99 zł
Grupa wiekowa
6+

Klocki LEGO 60371 City Parking dla pojazdów uprzywilejowanych

LEGO 60371 City Parking dla pojazdów uprzywilejowanych

Dzięki rewelacyjnemu zestawowi LEGO® City Parking Kwatera główna pojazdów ratowniczych (60371) maluchy mogą wcielić się w rolę nieustraszonych bohaterów – członków ekipy policyjnej, strażackiej i ratunkowej. Ta dwupoziomowa siedziba służb nie tylko gwarantuje rozrywkę, ale również rozwija kreatywność dzięki licznym funkcjom, takim jak helikopter strażacki, karetka, SUV policyjny i motocykl złodziejaszka. Wystarczy dodać pięć minifigurek, aby zainicjować niezapomnianą przygodę.

Zestaw obejmuje interaktywne instrukcje budowy dla każdego z modeli. Szczegółowy zestaw zawiera ilustrowane instrukcje oraz aplikację LEGO Builder – cyfrowe narzędzie umożliwiające zbliżanie i obracanie modelu, co pomaga dzieciom zwizualizować każdy detal z różnych perspektyw.

Dzieci znajdą się w samym środku akcji, bawiąc się zabawkami konstrukcyjnymi LEGO City, które nie tylko zapewniają rozrywkę, ale także inspirują do tworzenia scenariuszy odzwierciedlających prawdziwe życie w ekscytujący sposób. Dodatkowym atutem są szczegółowe budynki, realistyczne pojazdy i inspirujące postacie, które sprawiają, że każda zabawa staje się niezapomnianym doświadczeniem.

  • Rozbudź aktywną wyobraźnię swojego dziecka dzięki wszechstronnemu zestawowi LEGO® City Parking dla pojazdów uprzywilejowanych (60371), który łączy w sobie policję, straż pożarną i karetkę w jedną ekscytującą zabawkę.
  • Co znajdziesz w pudełku? Wszystko, czego Twoje dziecko potrzebuje do stworzenia kompleksowej siedziby służb, policyjnego SUV-a, więzienia, helikoptera strażackiego, karetki, motocykla złodziejaszka oraz pięciu minifigurek.
  • Ta fascynująca zabawka z pojazdami uprzywilejowanymi umożliwia dzieciom przyczepianie różnych elementów, takich jak sikawka LEGO®, szperacz czy aparat, do pojazdów, co dodaje dodatkowego elementu interaktywności.
  • Specjalnie stworzony dla małych miłośników akcji – podaruj ten zestaw dzieciom w wieku od sześciu lat na urodziny, święta lub z innej okazji. To idealny prezent dla fanów pojazdów ratowniczych, którzy chcą wcielić się w rolę bohaterskich strażaków, policjantów i ratowników.
  • Mnóstwo możliwości zabawy oferuje siedziba służb ratunkowych o imponujących wymiarach: 21 cm wysokości, 23 cm szerokości i 19 cm głębokości. To centrum akcji, które rozbudzi kreatywność maluchów.
  • Dodatkowe akcesoria dodają smaku zabawie – zestaw dla minifigurek LEGO® zawiera banknot, wyposażenie medyczne oraz dwa jabłka, co sprawia, że każda sytuacja staje się jeszcze bardziej realistyczna.
  • Interaktywne budowanie staje się jeszcze bardziej ekscytujące dzięki aplikacji LEGO® Builder dostępnej na smartfony i tablety. Dzieci mogą zbliżać i obracać powstający model, by podziwiać każdy detal ze wszystkich perspektyw, co dodaje element interaktywności do procesu tworzenia.
  • Zabawa inspirowana prawdziwym życiem staje się jeszcze bardziej fascynująca dzięki zestawom LEGO® City, które oferują realistyczne budynki, pojazdy i postacie, zachęcające do tworzenia pomysłowych scenariuszy.

LEGO City 60371 Parking dla pojazdów uprzywilejowanych

Zestaw LEGO 60371 Parking dla pojazdów uprzywilejowanych z serii LEGO City składa się z 706 elementów. Premiera LEGO 60371 miała miejsce w 2023 roku, a sugerowana cena w dniu premiery wynosiła 299,99 zł złotych. Zestaw LEGO 60371 Parking dla pojazdów uprzywilejowanych zalecany jest jako LEGO dla 6 latka. Zestaw LEGO 60371 dostępny jest również pod nazwą LEGO Emergency Vehicles HQ.

Specyfikacja zestawu LEGO 60371 City Parking dla pojazdów uprzywilejowanych

Nazwa polskaLEGO Parking dla pojazdów uprzywilejowanych
Nazwa angielskaLEGO Emergency Vehicles HQ
Numer zestawu60371
Seria LEGO City
Liczba klocków706
Liczba minifigurek5
Rok wydania2023
Data premiery1 stycznia 2023
Data wycofania-
Aktualnie najniższa cenaSprawdź cenę
Cena katalogowa299,99 zł
Grupa wiekowa6+
Opakowanie
Liczba w opakowaniu zbiorczym-
Waga opakowania (g)-
Wymiary opakowania (cm)-
Wymiary złożonego zestawu (cm)21 x 23 x 19

Instrukcja LEGO 60371 City Parking dla pojazdów uprzywilejowanych

Instrukcja LEGO 60371 Parking dla pojazdów uprzywilejowanych PDF znajduje się na oficjalnej stronie LEGO. Aby łatwiej znaleźć instrukcję budowania, warto skorzystać z wyszukiwarki na stronie LEGO wpisując numer zestawu 60371. Jeżeli nie ma instrukcji na polskiej stronie LEGO, można sprawdzić angielską stronę LEGO wpisując LEGO 60371 instruction lub zainstalować bezpłatną aplikację LEGO Builder.

Katalog LEGO 2023

LEGO Parking dla pojazdów uprzywilejowanych to zestaw, który dostępny jest w katalogu LEGO 2023. Jeżeli szukasz podobnych zestawów do LEGO 60371 Parking dla pojazdów uprzywilejowanych, sprawdź inne klocki z serii LEGO City.