LEGO 42604 Friends Centrum handlowe w Heartlake City

Nazwa angielska
LEGO Heartlake City Shopping Mall
Numer zestawu
42604
Seria
LEGO Friends
Liczba klocków
1237
Liczba minifigurek
7
Rok wydania
2024
Aktualnie najniższa cena
Sprawdź aktualną cenę
Cena katalogowa
559,99 zł
Grupa wiekowa
8+

Klocki LEGO 42604 Friends Centrum handlowe w Heartlake City

LEGO 42604 Friends Centrum handlowe w Heartlake City

Podaruj swojemu dziecku niezapomniane chwile z zestawem LEGO® Friends Centrum handlowe w Heartlake City (42604). To nie tylko zabawka, to furtka do kreatywnego świata pełnego fascynujących przygód związanych z zakupami! Z siedmioma inspirującymi postaciami, ten zestaw nie tylko rozwija umiejętności społeczne, ale również stymuluje wyobraźnię.

Twoje dziecko odkryje mnóstwo wspaniałych elementów na trzech ekscytujących piętrach centrum handlowego, w tym sklepy z kosmetykami, zabawkami, grami wideo, kwiatami i sprzętem outdoorowym. Jednak to nie koniec niesamowitej rozrywki! Dzięki licznych funkcjom, twój mały konstruktor będzie mógł opowiadać niekończące się historie o przyjaźni podczas wizyt w sklepach i wybierania ulubionych produktów.

Zestaw nie tylko odtwarza atmosferę prawdziwego centrum handlowego, ale także przyciąga uwagę małych klientów dzięki detalom, takim jak restauracja z makaronem, budka z lodami, bankomat, wodospad i staw. Dzieci uwielbiają obracać pokrętłem, obsługiwać ruchome schody i przemieszczać postacie między piętrami. Fasada centrum handlowego stanie się ozdobą każdego pokoju dziecka, a obracając model, zapewnisz łatwy dostęp do wnętrza, zawsze gotowego na niekończącą się zabawę.

  • Zestaw z centrum handlowym dla dzieci w wieku od ośmiu lat — rozwijaj umiejętności społeczne dzieci przez zabawę tym zestawem z centrum handlowym, w którym jest pięć różnych sklepów, dwoje ruchomych schodów i siedem postaci.
  • Działające ruchome schody — maluchy uwielbiające kreatywną zabawę mogą teraz jeszcze bardziej wcielić się w rolę dzięki ruchomym schodom. Umieść postacie na stopniach, potem kręć pokrętło i zabierz swoich małych przyjaciół w ekscytującą podróż między trzema piętrami tego realistycznego modelu centrum handlowego.
  • Realistyczne wnętrze centrum handlowego — ten model pełen detali, inspirowany prawdziwymi centrami handlowymi, zapewnia autentyczną rozrywkę. Pięć sklepów, restauracja z makaronem, budka z lodami, miejsce wypoczynkowe, bankomat, kasy i dwoje ruchomych schodów – wszystko, co zainspiruje do niekończącej się zabawy.
  • Zawiera siedem postaci — zestaw nie tylko tworzy świetną przestrzeń, ale również wzbogaca ją o postacie LEGO® Friends. Liann, Aliya, Nova, mama Liann, Michelle, jej młodsza siostra Victoria, a także Petch i Irene – wszystkie gotowe na nowe przygody.
  • Mnóstwo akcesoriów do odgrywania ról — każdy szczegół został uwzględniony. Od kajaka po kosmetyki, dzieci mają pełną gamę akcesoriów, aby wcielać się w różnorodne role podczas zabawy z tym zestawem LEGO®.
  • Prezent dla dzieci, które uwielbiają wyprawy na zakupy — ten zestaw to idealny prezent dla młodych odkrywców w wieku od ośmiu lat. Dla tych, którzy kochają zakupy i tworzenie niezapomnianych chwil z przyjaciółmi.
  • Ciekawy sposób na budowanie — dzięki aplikacji LEGO® Builder, dzieci nie tylko konstruują, ale także śledzą swoje postępy, obracają modele w 3D i czerpią z przyjemności z intuicyjnego budowania.
  • Odkryj jeszcze więcej przygód przyjaciół — sprawdź inne zestawy konstrukcyjne dla dzieci (sprzedawane osobno) z serii LEGO® Friends, aby poszerzyć świat kreatywnej zabawy.
  • Wymiary — ten 1237-elementowy zestaw konstrukcyjny LEGO® zawiera centrum handlowe o imponujących wymiarach: 25 cm wysokości, 46 cm szerokości i 21 cm głębokości.

LEGO Friends 42604 Centrum handlowe w Heartlake City

Zestaw LEGO 42604 Centrum handlowe w Heartlake City z serii LEGO Friends składa się z 1237 elementów. Katalogowa premiera LEGO 42604 to 2024 rok, a sugerowana cena w katalogu to 559,99 złotych. Zestaw LEGO 42604 Centrum handlowe w Heartlake City zalecany jest jako LEGO dla 8 latka. Zestaw LEGO 42604 dostępny jest również pod nazwą LEGO Heartlake City Shopping Mall.

Specyfikacja zestawu LEGO 42604 Friends Centrum handlowe w Heartlake City

Nazwa polskaLEGO Centrum handlowe w Heartlake City
Nazwa angielskaLEGO Heartlake City Shopping Mall
Numer zestawu42604
Seria LEGO Friends
Liczba klocków1237
Liczba minifigurek7
Rok wydania2024
Data premiery1 stycznia 2024
Data wycofania-
Aktualnie najniższa cenaSprawdź cenę
Cena katalogowa559,99 zł
Grupa wiekowa8+
Opakowanie
Liczba w opakowaniu zbiorczym-
Waga opakowania (g)-
Wymiary opakowania (cm)-
Wymiary złożonego zestawu (cm)25 x 46 x 21

Instrukcja LEGO 42604 Friends Centrum handlowe w Heartlake City

Instrukcja LEGO 42604 Centrum handlowe w Heartlake City PDF znajduje się na oficjalnej stronie LEGO. Aby łatwiej znaleźć instrukcję budowania, warto skorzystać z wyszukiwarki na stronie LEGO wpisując numer zestawu 42604. Jeżeli nie ma instrukcji na polskiej stronie LEGO, można sprawdzić angielską stronę LEGO wpisując LEGO 42604 instruction lub zainstalować bezpłatną aplikację LEGO Builder.

Katalog LEGO 2024

LEGO Centrum handlowe w Heartlake City to zestaw, który dostępny jest w katalogu LEGO 2024. Jeżeli szukasz podobnych zestawów do LEGO 42604 Centrum handlowe w Heartlake City, sprawdź inne klocki z serii LEGO Friends.