LEGO 42149 Technic Monster Jam Dragon

Nazwa angielska
LEGO Monster Jam Dragon
Numer zestawu
42149
Seria
LEGO Technic
Liczba klocków
217
Liczba minifigurek
-
Rok wydania
2023
Aktualnie najniższa cena
Sprawdź aktualną cenę
Cena katalogowa
89,99 zł
Grupa wiekowa
7+

Klocki LEGO 42149 Technic Monster Jam Dragon

LEGO 42149 Technic Monster Jam Dragon

Dla małych pasjonatów Monster Jam™ w wieku siedmiu lat mamy niezwykłą propozycję – pojazd z serii LEGO® Technic Monster Jam™ (42149) z silnikiem pull-back. To nie tylko zwykły pojazd, ale prawdziwa bestia, ozdobiona smoczymi detalami, jak kolce i rogi. Dzięki realistycznym grafikom i intensywnym kolorom, maluchy przeniosą się na arenę Monster Jam, odtwarzając swoje ulubione sceny.

Jednak to nie koniec frajdy! Ten model 2 w 1 oferuje podwójną dawkę zabawy. Gdy dzieci zechcą czegoś nowego, mogą łatwo przebudować ten pojazd w imponujący terenowy krokodyl. Silnik pull-back pozwala na emocjonujące wyścigi i rekreowanie ekscytujących sztuczek, takich jak te, które widzieliśmy na prawdziwej arenie Monster Jam.

Zapewnij swojemu maluchowi niezapomniane chwile pełne ekscytującej zabawy i kreatywności z LEGO® Technic Monster Jam™ (42149) – niezastąpiony prezent dla małego miłośnika kaskaderów i wrażeń na czterech kółkach!

Fantastyczne wprowadzenie do fascynującego świata inżynierii! – Modele LEGO Technic nie tylko dostarczają niekończącej się frajdy, ale również otwierają drzwi do fascynującego świata inżynierii. Ich realistyczne mechanizmy i ruchy uczą dzieci podstawowych zasad konstrukcji w przystępny i autentyczny sposób. Wszystko to sprawia, że budowanie staje się nie tylko zabawą, ale także edukacyjnym doświadczeniem.

Aplikacja LEGO Builder to klucz do jeszcze większej ekscytacji! Dzięki niej, proces budowy staje się łatwy i intuicyjny. Maluchy mogą przybliżać i obracać modele w trójwymiarowej przestrzeni, eksplorować każdy detal oraz śledzić swoje postępy. To nie tylko klocki, to świat kreatywności, rozwijania umiejętności technicznych i radości z własnoręcznie stworzonych dzieł!

  • Monster truck jako idealny prezent? To możliwe dzięki zestawowi LEGO® Technic Monster Jam™ Dragon™ (42149), który dzieci mogą zbudować i następnie ścigać się nim po torze. Wyposażony w silnik typu pull-back, ten potężny pojazd dostarcza niezapomnianych emocji, a model 2 w 1 gwarantuje wiele godzin fascynującej zabawy.
  • Ten niezwykły pojazd nie jest tylko do ścigania. Z napędem typu pull-back, dzieci mogą rozpędzić go do niesamowitej prędkości, a następnie imponować wszystkim fenomenalnymi sztuczkami kaskaderskimi i efektownymi skokami. To nie tylko zabawka, to zaproszenie do stworzenia własnych widowiskowych scenek i przeżywania ekscytujących chwil.
  • A to jeszcze nie koniec! Wartość dodana tego zestawu tkwi w jego wszechstronności. Gdy małe budowniczki są gotowe na nowe wyzwania, mogą przebudować ten model na imponujący pojazd terenowy w kształcie krokodyla, również z silnikiem pull-back. To niezliczone możliwości zabawy, które rozwijają kreatywność i umiejętności konstrukcyjne maluchów.
  • Smocze grafiki, które ożywią wyobraźnię! Teraz dzieci mogą nadać swojemu pojazdowi z Monster Jam™ osobisty styl, używając do tego naklejek, które pozwolą mu upodobnić się do prawdziwych monster trucków. To nie tylko zabawka, to wyjątkowa platforma do wyrażania własnej kreatywności i stylu!
  • Dla młodych pasjonatów Monster Jam™ w wieku 7 lat, ten zestaw to nie tylko świetna zabawa, ale również doskonałe wprowadzenie do fascynującego świata inżynierii i konstrukcji z klocków. To nie tylko prezent urodzinowy, świąteczny czy na inne okazje – to droga do rozwijania umiejętności, myślenia przestrzennego i twórczego myślenia.
  • Pojazd o wymiarach około 12 cm wysokości, 19 cm długości i 11 cm szerokości to idealny rozmiar dla młodych konstruktorów. W sam raz do zabawy i eksplorowania możliwości twórczych. Pozwól dziecku w pełni zagłębić się w świat Monster Jam™, rozwijając jednocześnie swoją wyobraźnię i umiejętności techniczne!
  • Wprowadzenie do fascynującego świata inżynierii z modelami konstrukcyjnymi LEGO Technic! Dla młodych budowniczych LEGO, te modele to nie tylko klocki, to przejście do realistycznie poruszających się mechanizmów, które stanowią przystępne wprowadzenie do fascynującego świata inżynierii.

LEGO Technic 42149 Monster Jam Dragon

Zestaw LEGO 42149 Monster Jam Dragon z serii LEGO Technic składa się z 217 elementów. Premiera LEGO 42149 miała miejsce w 2023 roku, a sugerowana cena w dniu premiery wynosiła 89,99 zł złotych. Zestaw LEGO 42149 Monster Jam Dragon zalecany jest jako LEGO dla 7 latka. Zestaw LEGO 42149 dostępny jest również pod nazwą LEGO Monster Jam Dragon.

Specyfikacja zestawu LEGO 42149 Technic Monster Jam Dragon

Nazwa polskaLEGO Monster Jam Dragon
Nazwa angielskaLEGO Monster Jam Dragon
Numer zestawu42149
Seria LEGO Technic
Liczba klocków217
Liczba minifigurek-
Rok wydania2023
Data premiery1 stycznia 2023
Data wycofania-
Aktualnie najniższa cenaSprawdź cenę
Cena katalogowa89,99 zł
Grupa wiekowa7+
Opakowanie
Liczba w opakowaniu zbiorczym-
Waga opakowania (g)-
Wymiary opakowania (cm)-
Wymiary złożonego zestawu (cm)12 x 19 x 11

Instrukcja LEGO 42149 Technic Monster Jam Dragon

Instrukcja LEGO 42149 Monster Jam Dragon PDF znajduje się na oficjalnej stronie LEGO. Aby łatwiej znaleźć instrukcję budowania, warto skorzystać z wyszukiwarki na stronie LEGO wpisując numer zestawu 42149. Jeżeli nie ma instrukcji na polskiej stronie LEGO, można sprawdzić angielską stronę LEGO wpisując LEGO 42149 instruction lub zainstalować bezpłatną aplikację LEGO Builder.

Katalog LEGO 2023

LEGO Monster Jam Dragon to zestaw, który dostępny jest w katalogu LEGO 2023. Jeżeli szukasz podobnych zestawów do LEGO 42149 Monster Jam Dragon, sprawdź inne klocki z serii LEGO Technic.