LEGO 42147 Technic Wywrotka

Nazwa angielska
LEGO Dump Truck
Numer zestawu
42147
Seria
LEGO Technic
Liczba klocków
177
Liczba minifigurek
-
Rok wydania
2023
Aktualnie najniższa cena
Sprawdź aktualną cenę
Cena katalogowa
45,99 zł
Grupa wiekowa
7+

Klocki LEGO 42147 Technic Wywrotka

LEGO 42147 Technic Wywrotka

Poszukujesz idealnego prezentu dla młodego pasjonata budowy? Zestaw LEGO® Technic Wywrotka (42147) to strzał w dziesiątkę! Dzieci powyżej siódmego roku życia pokochają tę fascynującą zabawę, która nie tylko dostarczy im rozrywki, ale również rozwinięcia nowych umiejętności. Dzięki zaawansowanej aplikacji LEGO Builder, maluchy nie tylko zbudują wywrotkę, ale również zyskają pewność siebie, zdobywając nowe doświadczenia podczas konstruowania.

Odkryj radość odgrywania ról na placu budowy! Maluchy będą cieszyć się sterowaniem wywrotką po wymyślonym terenie budowy i zrzucać ładunek z naczepy, by następnie przemienić model w ekscytującą koparkę. To nie tylko kreatywna zabawa, ale także inspiracja do tworzenia nowych konstrukcji.

To nie tylko zabawa, to również edukacja! Zestawy konstrukcyjne LEGO Technic zawierają realistyczne mechanizmy, które nie tylko poruszają się jak prawdziwe maszyny, ale także stanowią przystępne wprowadzenie w fascynujący świat inżynierii dla najmłodszych budowniczych LEGO.

  • Pasjonująca frajda dla młodych miłośników maszyn budowlanych – teraz dzieci od siódmego roku życia mogą kreować i odkrywać świat pojazdów budowlanych za pomocą zestawu LEGO® Technic Wywrotka (42147).
  • Model 2w1 to rewelacyjny bonus! Ten zestaw oferuje nie tylko wywrotkę, ale także możliwość przebudowy na ekscytującą koparkę, kiedy maluchy są gotowe na nowe wyzwania.
  • To nie tylko zabawka, to scena do odgrywania ról! Dzieci mogą dosłownie kierować wywrotką, przechylać naczepę i zrzucać ładunek, co dodaje nowy wymiar zabawy i kreatywności.
  • Doskonały prezent dla siedmiolatków i starszych – wywrotka LEGO® Technic to idealna propozycja dla dzieci uwielbiających zabawę na placu budowy.
  • Sprawdzone wymiary – model LEGO Technic mierzy 8 cm wysokości, 15 cm długości i 5 cm szerokości, co czyni go doskonałym rozmiarem do kreatywnego konstruowania.
  • Inspiracja dla młodych konstruktorów – za sprawą aplikacji LEGO Builder, maluchy mają dostęp do interaktywnych narzędzi, które pozwalają im przybliżać i obracać model, rozwijając przy tym umiejętności i pewność siebie podczas procesu budowy.
  • Wprowadzenie do fascynującego świata inżynierii z LEGO Technic to gwarancja, że młodzi konstruktorzy odkryją realistyczne mechanizmy wzbudzające ich ciekawość i rozwijają umiejętności budowlane.

LEGO Technic 42147 Wywrotka

Zestaw LEGO 42147 Wywrotka z serii LEGO Technic składa się z 177 elementów. Premiera LEGO 42147 miała miejsce w 2023 roku, a sugerowana cena w dniu premiery wynosiła 45,99 zł złotych. Zestaw LEGO 42147 Wywrotka zalecany jest jako LEGO dla 7 latka. Zestaw LEGO 42147 dostępny jest również pod nazwą LEGO Dump Truck.

Specyfikacja zestawu LEGO 42147 Technic Wywrotka

Nazwa polskaLEGO Wywrotka
Nazwa angielskaLEGO Dump Truck
Numer zestawu42147
Seria LEGO Technic
Liczba klocków177
Liczba minifigurek-
Rok wydania2023
Data premiery1 stycznia 2023
Data wycofania-
Aktualnie najniższa cenaSprawdź cenę
Cena katalogowa45,99 zł
Grupa wiekowa7+
Opakowanie
Liczba w opakowaniu zbiorczym-
Waga opakowania (g)-
Wymiary opakowania (cm)-
Wymiary złożonego zestawu (cm)8 x 15 x 5

Instrukcja LEGO 42147 Technic Wywrotka

Instrukcja LEGO 42147 Wywrotka PDF znajduje się na oficjalnej stronie LEGO. Aby łatwiej znaleźć instrukcję budowania, warto skorzystać z wyszukiwarki na stronie LEGO wpisując numer zestawu 42147. Jeżeli nie ma instrukcji na polskiej stronie LEGO, można sprawdzić angielską stronę LEGO wpisując LEGO 42147 instruction lub zainstalować bezpłatną aplikację LEGO Builder.

Katalog LEGO 2023

LEGO Wywrotka to zestaw, który dostępny jest w katalogu LEGO 2023. Jeżeli szukasz podobnych zestawów do LEGO 42147 Wywrotka, sprawdź inne klocki z serii LEGO Technic.