LEGO 41716 Friends Stephanie i przygoda pod żaglami

Nazwa angielska
LEGO Stephanie's Sailing Adventure
Numer zestawu
41716
Seria
LEGO Friends
Liczba klocków
304
Liczba minifigurek
3
Rok wydania
2022
Aktualnie najniższa cena
Sprawdź aktualną cenę
Cena katalogowa
199,99 zł
Grupa wiekowa
7+

Klocki LEGO 41716 Friends Stephanie i przygoda pod żaglami

LEGO 41716 Friends Stephanie i przygoda pod żaglami

Obdaruj pasjonatów morza i modeli pojazdów w wieku od 7 lat wyjątkowym zestawem „Stephanie i przygoda pod żaglami” (41716). Przyłącz dzieci do świata LEGO® Friends, gdzie Stephanie spełnia swoje marzenie, dołączając do załogi, która właśnie bije rekord świata w najszybszym opłynięciu kuli ziemskiej.

Rzeczywiste detale, takie jak elastyczny żagiel i obrotowe koło sterowe, sprawiają, że zabawa nabiera realistycznego wymiaru, zachęcając do tworzenia własnych przygód na otwartym morzu. Ten kreatywny zestaw nie tylko dostarcza rozrywki, ale również pozwala dzieciom odkryć osiągnięcia słynnej żeglarki. Stephanie wkłada całe serce, aby zrealizować swoje marzenie, co stanowi inspirację dla najmłodszych.

Niezwykłe doświadczenie budowania teraz także w erze cyfrowej! Zestaw oferuje klarowne, drukowane instrukcje, ale dla dodatkowej interakcji dzieci mogą skorzystać z cyfrowych instrukcji dostępnych w aplikacji LEGO Instrukcje Budowania. Tam mają możliwość obracania, przybliżania i przeglądania modelu w trójwymiarowym środowisku!

  • Odkrywaj dalekie morza – obdaruj miłośników morskich przygód w wieku od 7 lat zestawem LEGO® Friends „Stephanie i przygoda pod żaglami” (41716), by zainspirować ich do kreatywnej zabawy.
  • Co znajdziesz w pudełku? Zestaw zawiera klocki i elementy niezbędne do stworzenia realistycznej łodzi z elastycznym żaglem i linią mety, a także trzy minilaleczki LEGO® Friends.
  • Zabawa w odgrywanie ról – dzieci będą konstruować własną łódź, a następnie wyobrażać sobie załogę pod dowództwem kapitan Maxine. Wyruszają w morski rejs, gotowi opłynąć glob w rekordowym czasie.
  • Kreatywne akcesoria – w tej zabawkowej łodzi znajdziesz inspirujące akcesoria do tworzenia fascynujących historii, takie jak tablet, krótkofalówka, lornetka, dron ze sterownikiem oraz trzy kamizelki ratunkowe.
  • Prezent dla dzieci od 7 lat – szukasz wyjątkowego prezentu lub zabawki? Ta łódź LEGO® Friends to kreatywny upominek dla dzieci, które kochają żeglowanie, lubią odgrywać role lub interesują się modelami pojazdów.
  • Do zabawy i kolekcjonowania – ta łódź ma 26 cm wysokości, 9 cm długości i 25 cm szerokości, co sprawia, że zajmuje niewiele miejsca na półce. Doskonała do zabawy i idealna do kolekcjonowania!
  • Wciągająca budowa – aplikacja Instrukcje Budowania LEGO® pozwala dzieciom odkryć, jak zbudować swoją łódź w sposób zabawny i interaktywny. Wystarczy pobrać aplikację na smartfon lub tablet.
  • Zabawa stymulująca do nauki – zabawki LEGO® Friends zostały zaprojektowane tak, aby wspierać rozwój dzieci, pomagając im zgłębiać zainteresowania i poznawać świat w towarzystwie postaci, z którymi mogą się identyfikować.

LEGO Friends 41716 Stephanie i przygoda pod żaglami

Zestaw LEGO 41716 Stephanie i przygoda pod żaglami z serii LEGO Friends składa się z 304 elementów. Premiera LEGO 41716 miała miejsce w 2022 roku, a sugerowana cena w dniu premiery wynosiła 199,99 zł złotych. Zestaw LEGO 41716 Stephanie i przygoda pod żaglami zalecany jest jako LEGO dla 7 latka. Zestaw LEGO 41716 dostępny jest również pod nazwą LEGO Stephanie’s Sailing Adventure.

Specyfikacja zestawu LEGO 41716 Friends Stephanie i przygoda pod żaglami

Nazwa polskaLEGO Stephanie i przygoda pod żaglami
Nazwa angielskaLEGO Stephanie's Sailing Adventure
Numer zestawu41716
Seria LEGO Friends
Liczba klocków304
Liczba minifigurek3
Rok wydania2022
Data premiery1 czerwca 2022
Data wycofania-
Aktualnie najniższa cenaSprawdź cenę
Cena katalogowa199,99 zł
Grupa wiekowa7+
Opakowanie
Liczba w opakowaniu zbiorczym-
Waga opakowania (g)-
Wymiary opakowania (cm)-
Wymiary złożonego zestawu (cm)26 x 9 x 25

Instrukcja LEGO 41716 Friends Stephanie i przygoda pod żaglami

Instrukcja LEGO 41716 Stephanie i przygoda pod żaglami PDF znajduje się na oficjalnej stronie LEGO. Aby łatwiej znaleźć instrukcję budowania, warto skorzystać z wyszukiwarki na stronie LEGO wpisując numer zestawu 41716. Jeżeli nie ma instrukcji na polskiej stronie LEGO, można sprawdzić angielską stronę LEGO wpisując LEGO 41716 instruction lub zainstalować bezpłatną aplikację LEGO Builder.

Katalog LEGO 2022

LEGO Stephanie i przygoda pod żaglami to zestaw, który dostępny jest w katalogu LEGO 2022. Jeżeli szukasz podobnych zestawów do LEGO 41716 Stephanie i przygoda pod żaglami, sprawdź inne klocki z serii LEGO Friends.