LEGO 10789 Marvel Super Heroes Samochód Spider-Mana i Doc Ock

Nazwa angielska
LEGO Spider-Man's Car and Doc Ock
Numer zestawu
10789
Seria
LEGO Marvel Super Heroes
Liczba klocków
48
Liczba minifigurek
2
Rok wydania
2023
Aktualnie najniższa cena
Sprawdź aktualną cenę
Cena katalogowa
45,99 zł
Grupa wiekowa
4+

Cena LEGO 10789 Marvel Super Heroes Samochód Spider-Mana i Doc Ock

Klocki LEGO 10789 Marvel Super Heroes Samochód Spider-Mana i Doc Ock

LEGO 10789 Marvel Super Heroes Samochód Spider-Mana i Doc Ock

Zanurz swoje dzieci w fascynującym świecie klasycznej przygody za sprawą zestawu LEGO® Marvel Samochód Spider-Mana i Doc Ock (10789). Ten niezwykły zestaw, z ikonicznymi postaciami, fantastycznym pojazdem i niesamowitymi dodatkami, to idealna propozycja dla maluchów od czterech lat.

Spider-Man i Doc Ock w emocjonującym pościgu za diamentami

Kradzież diamentów staje się pretekstem do rozpoczęcia ekscytującej akcji, prowadząc dzieci przez niekończące się, pomysłowe przygody. Zawartość zestawu obejmuje dwie minifigurki – Spider-Mana i Doc Ocka – oraz samochód wyposażony w dwie świecące w ciemności pajęczyny. Specjalny klocek startowy w postaci podwozia pojazdu zachęca najmłodszych do samodzielnego złożenia modelu Spider-Mana. Proste instrukcje, przedstawione w formie kolorowej broszury z ilustracjami, ułatwiają proces budowy. Aby uczynić zabawę jeszcze bardziej atrakcyjną i nowoczesną, aplikacja LEGO Builder oferuje intuicyjne narzędzia do przybliżania i obracania, umożliwiając dzieciom wizualizację procesu tworzenia ich własnego modelu.

Doskonała rozrywka dla całej rodziny

Zestawy przeznaczone dla dzieci powyżej czterech lat stanowią idealny sposób na wspólne budowanie zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych, niezależnie od tego, czy posiadają już doświadczenie w konstruowaniu z klocków LEGO, czy też stawiają pierwsze kroki w tej fascynującej zabawie.

  • Elementy świecące w ciemności – zestaw LEGO® Marvel Samochód Spider-Mana i Doc Ock (10789) nie tylko zawiera minifigurki superbohaterów, ale również pojazd stworzony z myślą o dzieciach w wieku od czterech lat.
  • Kultowe postacie – zestaw oferuje minifigurki Spider-Mana i Doc Ocka, a także samochód wyposażony w dwie świecące w ciemności sieci i klocek startowy w postaci podwozia, mający zainspirować młodych konstruktorów.
  • Rozbudowana zabawa – w ślad za kradzieżą diamentów przez Doc Ocka rozpoczyna się pasjonujący pościg pajęczy. To nie tylko przygoda, ale także niekończąca się rozrywka.
  • Doskonały prezent dla dzieci – dzięki klockowi startowemu i łatwemu montażowi, ten zestaw nie tylko dostarcza dzieciom w wieku od czterech lat radość z zabawy, ale również wspiera ich rozwój poprzez praktyczne i kreatywne doświadczenia.
  • Radość z zabawy gdziekolwiek jesteście – samochód o wymiarach 4 cm wysokości, 8 cm długości i 4 cm szerokości umożliwia dzieciom cieszenie się kreatywną zabawą praktycznie w każdym miejscu.
  • Twórcze budowanie – ilustrowane instrukcje przedstawiające każdy etap budowy, wraz z aplikacją LEGO® Builder oferującą cyfrowe narzędzia do przybliżania i obracania, umożliwiają dzieciom wizualizację swojego modelu podczas procesu konstruowania.
  • Rozbudowana rozrywka – zestawy LEGO® dla dzieci powyżej czterech lat wprowadzą najmłodszych w fascynujący świat ulubionych postaci z filmów i seriali, jak również bohaterów życia codziennego.

LEGO Marvel Super Heroes 10789 Samochód Spider-Mana i Doc Ock

Zestaw LEGO 10789 Samochód Spider-Mana i Doc Ock z serii LEGO Marvel Super Heroes składa się z 48 elementów. Premiera LEGO 10789 miała miejsce w 2023 roku, a sugerowana cena w dniu premiery wynosiła 45,99 zł złotych. Zestaw LEGO 10789 Samochód Spider-Mana i Doc Ock zalecany jest jako LEGO dla 4 latka. Zestaw LEGO 10789 dostępny jest również pod nazwą LEGO Spider-Man’s Car and Doc Ock.

Specyfikacja zestawu LEGO 10789 Marvel Super Heroes Samochód Spider-Mana i Doc Ock

Nazwa polskaLEGO Samochód Spider-Mana i Doc Ock
Nazwa angielskaLEGO Spider-Man's Car and Doc Ock
Numer zestawu10789
Seria LEGO Marvel Super Heroes
Liczba klocków48
Liczba minifigurek2
Rok wydania2023
Data premiery1 marca 2023
Data wycofania-
Aktualnie najniższa cenaSprawdź cenę
Cena katalogowa45,99 zł
Grupa wiekowa4+
Opakowanie
Liczba w opakowaniu zbiorczym-
Waga opakowania (g)-
Wymiary opakowania (cm)-
Wymiary złożonego zestawu (cm)4 x 8 x 4

Instrukcja LEGO 10789 Marvel Super Heroes Samochód Spider-Mana i Doc Ock

Instrukcja LEGO 10789 Samochód Spider-Mana i Doc Ock PDF znajduje się na oficjalnej stronie LEGO. Aby łatwiej znaleźć instrukcję budowania, warto skorzystać z wyszukiwarki na stronie LEGO wpisując numer zestawu 10789. Jeżeli nie ma instrukcji na polskiej stronie LEGO, można sprawdzić angielską stronę LEGO wpisując LEGO 10789 instruction lub zainstalować bezpłatną aplikację LEGO Builder.

Katalog LEGO 2023

LEGO Samochód Spider-Mana i Doc Ock to zestaw, który dostępny jest w katalogu LEGO 2023. Jeżeli szukasz podobnych zestawów do LEGO 10789 Samochód Spider-Mana i Doc Ock, sprawdź inne klocki z serii LEGO Marvel Super Heroes.